Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szybki
kontakt

605 789 284

Usługi transportowe - rozkład jazdy

Grodzisk Wielkopolski – Wilkowo Polskie

​Godziny odjazdu
Chrustowo ​12:30, 13:30, 14:35, 15:25, 17:00
Zielęcin ​12:30, 13:30, 14:35, 15:25, 17:00
Łubnica 12:30, 13:30, 14:35, 15:25, 17:00
Lubiechowo 12:30, 13:30, 14:35, 15:25, 17:00
Trzcinica 12:30, 13:30, 14:35, 15:25, 17:00
Wielichowo Rynek 12:30, 13:30, 14:35, 15:25, 17:00
Ziemin 12:30, 13:30, 15:25, 17:00
Śniaty 12:30, 13:30, 15:25, 17:00
Wilkowo Polskie 12:30, 13:30, 15:25, 17:00

​Rozkład jazdy ważny do czerwca 2017 roku.

Grodzisk Wielkopolski – Wilkowo Polskie Pobierz plik
 

Wilkowo Polskie – Grodzisk Wielkopolski

​Godziny odjazdu
Wilkowo Polskie 6:50, 8:00, 9:10
Śniaty ​6:54, 8:04, 9:14
Ziemin 7:00, 8:10, 9:20
Wielichowo Rynek 7:04, 8:14, 9:24
Trzcinica  7:10, 8:20, 9:30
Lubiechowo 7:14, 8:24, 9:34
Łubnica 7:18, 8:28, 9:38
Zielęcin 7:22, 8:32, 9:42
Chrustowo 7:26, 8:36, 9:46

​Rozkład jazdy ważny do grudnia 2017 roku.

Wilkowo Polskie – Grodzisk Wielkopolski Pobierz plik

Informacja o biletach miesięcznych pod nr. tel. 605 789 284
Zapraszamy do współpracy oraz zachęcamy do kontaktu.

W naszym Serwisie używamy plików cookies. Korzystając dalej z Serwisu, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili można ją cofnąć poprzez zmianę ustawień dotyczących plików „cookies” w używanej przeglądarce internetowej. Kliknij „Akceptuję”, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.